Obchodní partneri / Sponzori

Dňa 30.05.2024 sme zamestnanci a naši rodinní príslušníci spoločne s prijímateľmi sociálnych služieb oslávili Medzinárodný Deň Detí a Rodiny 2024. Prostredníctvom súťaží, hudby, občerstvenia a dobrej nálady sme sa niesli v duchu motta dňa "Spájame generácie".

Navštívila nás Minnie Mouse v životnej veľkosti, ktorá nás pohostila chrumkavou pizzou z Reštaurácie FAMILIYA v Ružomberku a zatancovala si s nami a deťmi na rôzne detské hity. Spoločne s našimi klientmi a deťmi sme si pochutnávali na zmrzline značky Callo z Dolného Kubína, v rôznych príchutiach, ktorú sme si mohli poliať rôznymi toppingmi a osypať dobrotami. Prišli nás pozrieť dva psíky Akim a Monty - CANIS AKIMON z Liptovského Mikuláša, ktorí sa venujú našim prijímateľom počas canisterapie aj v priebehu roka. OZ Slnkotvor z obce Lúčky nám umožnilo vidieť naprieč včelím úľom cez sklo ako usilovne včielky pracujú, z vosku sme si modelovali od včielok sviečky. Hrali sme sa rôzne súťaže, tváričky sme si nechali ozdobiť maľovaním na tvár a učesať vlásky žiačkám zo Spojenej Strednej Školy v Ružomberku (odbor kozmetičky a kaderníčky), navliekali sme si náramky, zdobili sme muffiny, ktoré sme samozrejme aj zjedli a deti čakali sladké odmeny za vyhraté súťaže. Dospelí sme si dopriali minútku pri dobrej káve od spoločnosti Delikomat Slovensko s.r.o. ktorá má v našom zariadení umiestnené dva automaty na spríjemňovanie chvíľ nielen počas náštev rodinných príslušníkov, ale aj počas bežného dňa, keď nás prepadne hlad, smäd alebo chuť na cukrovinku. Sme radi, že naše pozvanie prijala aj Materská škôlka v Likavke. Prežili sme spoločne krásny deň, plný smiechu a radosti, deti vyčarili úsmev na tvárach nielen pani učiteľkám a našim zamestnancom, ale hlavne našim prijímateľom sociálnych služieb, čo bolo cieľom tohto dňa, spojiť práve tieto generácie. 

Za všetky typy a formy sponzoringu Vám, obchodným partnerom a sponzorom, zo srdca ĎAKUJEME a veríme, že s Vami budeme budovať partnerstvá aj do budúcna.

Dňa 12.01.2024 sa v našom zariadení LIKAVA - centrum sociálnych služieb konalo Novoročné posedenie pre zamestnancov zariadenia. Hlavným bodom programu bolo poďakovanie zamestnancom za ich odvedenú prácu v predošlom roku. Zamestnanci mali možnosť sa dobrovoľne zapojiť do tomboly. Vyzbierané finančné prostriedky vo výške 639,- eur budú použité na realizáciu projektu pre prijímateľov sociálnych služieb v našom zariadení. Celá akcia bola financovaná prostredníctvom darov a sponzoringu našich obchodných partnerov a sponzorov. Touto cestou sa chceme všetkým sponzorom poďakovať v mene celého zariadenia. ĎAKUJEME.

 

Svet je momentálne v zložitej situácii, čo sme pocítili aj my v našom zariadení v súvislosti s pandemickými opatreniami proti šíreniu ochorenia COVID-19. Najviac sa to však dotklo našich prijímateľov sociálnych služieb, ktorým boli zrušené plánované výlety a podujatia. Práve z tohto dôvodu nás veľmi potešil vecný dar vo forme rozkladacieho stanu od spoločnosti Expodom.sk , ktorý nám umožnil aktivizáciu klientov v exteriéri nášho zariadenia. Ďakujeme aj nadácii VW a nadácií KIA za darovanie počítačov a firme TRIX za dezinfekciu.

Všetkým sponzorom i darcom týmto čo najúprimnejšie a z celého srdca ďakujeme v mene klientov a zamestnancov nášho zariadenia.